8 ایده بازاریابی ویدئویی برای تبلیغ برند شما

8-video-marketing-ideas-to-promote-your-brand

فهرست مقاله

بازاریابی محتوا یکی از موثرترین روش ها برای بازاریابی هر کسب و کار یا برندی است. با این حال، در حالی که وبلاگ ها و راهنماهای وب می توانند به دسترسی به افراد جدید در Google کمک کنند، شما باید از محتوای ویدیویی نیز استفاده کنید. ایده‌های بسیار خوبی برای ویدیوها وجود دارد که به شما کمک می‌کنند دیده شدن نام تجاری خود را افزایش دهید و پلتفرم‌های زیادی برای تبلیغ آن‌ها استفاده کنید. در اینجا هشت مورد از بهترین ایده های بازاریابی ویدئویی برای تبلیغ برند شما آورده شده است.

 

۱- فیلم های محصول با کیفیت بالا بسازید

مهم نیست که چه چیزی را می خواهید بفروشید، اگر بتوانید محصول یا خدمات خود را در حال استفاده نشان دهید، شانس بسیار بیشتری برای دستیابی به مشتریان جدید خواهید داشت. به این ترتیب، ایجاد یک ویدیو با کیفیت بالا برای نمایش محصول خود یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از بازاریابی ویدیویی برای تقویت برند و فروش بیشتر است.

اینکه چگونه باید این کار را انجام دهید بستگی به محصول شما دارد. برای مثال، اگر در حال بازاریابی برای یک فروشگاه لباس هستید، ممکن است مدل‌ها بهترین نخ‌های شما را به نمایش بگذارند. اگر دوچرخه می فروشید، به کسی که دارد سوار می شود نشان دهید. این را می توان برای خدمات نیز اعمال کرد. به عنوان مثال، اگر یک برنامه وب را می فروشید، یک نمایش ویدئویی از نحوه کارکرد و آسانی پیمایش در آن نشان دهید.

 

۲- راهنماهای نحوه استفاده از محصول

هزاران نفر هر روز از YouTube استفاده می کنند تا آموزش های مفیدی را در مورد تقریباً همه چیز بیابند. اگر بتوانید راهنماهای مفید مرتبط با رشته خود تهیه کنید، می توانید سئوی سایت خود را بهبود ببخشید و به تعداد زیادی مشتری جدید دسترسی پیدا کنید. حتی در برخی موارد می توانید محصولات یا خدمات خود را در این ویدئوها به نمایش بگذارید. بار دیگر، نحوه انجام این کار به چیزی که می فروشید بستگی دارد.

فروشگاه‌های دوچرخه اغلب با ایجاد راهنماهایی در مورد مواردی مانند نحوه تعمیر ترمز، نحوه انتخاب دوچرخه مناسب یا نحوه مدیریت امنیت دوچرخه، بینندگان جدیدی را به دست می‌آورند. شرکت‌های آرایشی می‌توانند آموزش‌های آرایش را پست کنند و در صورت ویروسی شدن، به تعداد زیادی از مردم دسترسی پیدا کنند. خلاق باشید و این می تواند یک استراتژی بازاریابی ویدیویی فوق العاده تاثیرگذار باشد.

 

۳- 5 یا 10 لیست برتر را ایجاد کنی

یکی دیگر از انواع رایج ویدیویی که در سرتاسر یوتیوب و سایر پلتفرم‌های ویدیویی مشاهده خواهید کرد، فهرست‌های رتبه‌بندی 5 یا 10 برتر است. اینها کلیک‌های زیادی دریافت می‌کنند، زیرا مردم می‌دانند که اطلاعاتی سریع، آموزنده و سرگرم‌کننده در مورد بهترین محصولات یا خدمات دریافت می‌کنند. به این ترتیب، ایجاد لیست های رتبه بندی مرتبط با برند شما راهی عالی برای دستیابی به افراد است.

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از این استراتژی، فهرست کردن برخی از محبوب‌ترین محصولاتتان است. به عنوان مثال، فروشگاه‌های گیتار می‌توانند از 10 گیتار آکوستیک برتر، 10 گیتار برقی برتر، یا حتی 5 گیتار برتر زیر 200 دلار برای خریدارانی که از بودجه آگاه هستند ویدیو بسازند. نکته جالب در مورد این نوع ویدیوها این است که شما حتی می توانید محصولات خود را نشان دهید و لینک مستقیم به صفحات محصول در توضیحات ارائه دهید.

 

۴- برای کسب و کار خود تبلیغ کنید

محتوای ویدیویی روز به روز متنوع‌تر می‌شود، اما گاهی اوقات کمک می‌کند تا به روش‌های آزمایش‌شده پایبند باشید. به عنوان مثال، گاهی اوقات یک تبلیغ ویدیویی ساده یا تبلیغاتی راهی عالی برای تبلیغ کسب و کار شما است. برای تهیه آن در تلویزیون نیازی به صرف هزینه های زیادی ندارید، فقط آن را در پلتفرم های ویدیویی آنلاین مانند YouTube و Instagram ارسال کنید.

ساخت تبلیغات ویدیویی اکنون ساده تر از همیشه شده است. با استفاده از برخی تجهیزات ضبط مقرون به صرفه و برخی نرم افزارهای ویرایش ویدیو، می توانید به راحتی یک تبلیغ با کیفیت بالا ایجاد کنید، اگرچه ممکن است بخواهید چند حرفه ای را برای کمک استخدام کنید. شما همچنین می توانید انواع مختلفی از تبلیغات را ایجاد کنید. برخی از مردم تبلیغات آموزنده را ترجیح می دهند در حالی که برخی ویدیوهای طنز و سرگرم کننده را ترجیح می دهند.

 

۵- ویدیوی نظرات مشتریان راضی را ایجاد کنید

گاهی اوقات بهترین راه برای تبلیغ یک محصول یا خدمات جدید، گرفتن گواهی از خود مشتریان است. متوجه خواهید شد که بسیاری از وب سایت ها نظرات یا نظرات مشتریان را در صفحه اول خود نشان می دهند. در حالی که این می تواند مفید باشد، شما همچنین می توانید با ضبط توصیفات ویدیویی آن را یک قدم جلوتر بردارید.

این یک راه ساده و در عین حال موثر برای بازاریابی برند شما است. به سادگی با برخی از مشتریان یا مشتریان راضی تماس بگیرید، آنها را در پاسخ به سؤالات یا گفتن آنچه در مورد محصول یا خدمات شما دوست دارند، ضبط کنید و آن را در رسانه های اجتماعی منتشر کنید. این کار را درست انجام دهید و می توانید به طور قابل توجهی شناخت و دیده شدن برند خود را افزایش دهید.

 

۶- راه های جدید استفاده از محصول خود را نشان دهید

یکی دیگر از بهترین استراتژی های بازاریابی ویدیویی ایجاد ویدیوهایی است که راه های جدیدی را برای استفاده از محصول شما نشان می دهد. اگر محصول یا خدماتی دارید که می تواند به طرق مختلف مورد استفاده قرار گیرد و به افراد مختلفی کمک کند، این یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن میزان ارزشمندی آن است.

این را می توان برای انواع محصولات و خدمات اعمال کرد. برای مثال، اگر می‌خواهید یک کفش دویدن بفروشید، نشان دهید که چگونه می‌تواند برای دوندگان معمولی، دوندگان ماراتن و حتی افرادی که خواهان یک کفش معمولی و راحت هستند، مناسب باشد. اگر برنامه آمار رسانه های اجتماعی را می فروشید، نشان دهید که چگونه می توان از آن برای کسب و کار و همچنین استفاده شخصی استفاده کرد.

 

۷- اینفوگرافیک بسازید

محتوای بصری برای جلب توجه مردم و رساندن یک نکته بسیار بهتر از محتوای متنی است. به این ترتیب، اکنون بسیاری از شرکت ها از اینفوگرافیک استفاده می کنند تا نشان دهند محصول یا خدمات آنها چگونه می تواند به مردم کمک کند. در حالی که اینفوگرافیک ثابت را می توان در وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی خود استفاده کرد، می توانید اینفوگرافیک های ویدئویی نیز بسازید.

ویدئوها به شما زمان بیشتری برای تجزیه آمار و قرار دادن آنها در متن می دهند. چند اینفوگرافیک ویدیویی سرگرم‌کننده بسازید که بهترین بخش‌های محصول یا خدمات شما را به نمایش بگذارد و آن‌ها را در پلتفرم‌های ویدیویی پست کنید.

 

۸- از پلتفرم های بازاریابی ویدئویی متعدد استفاده کنید

یکی از چیزهای خوب در مورد ویدیوها این است که می توانند توجه مردم را در انواع مختلفی از پلتفرم ها جلب کنند. در گذشته، شرکت‌ها اغلب از تبلیغات تلویزیونی برای تقویت برند خود استفاده می‌کردند، اما امروزه شما طیف گسترده‌ای از پلت‌فرم‌های دیجیتال را دارید که می‌توانید ویدیوها را پست کنید و بلافاصله مشتریان جدید جذب کنید. یوتیوب بارزترین مثال در این زمینه است، به خصوص که یکی از پر استفاده ترین وب سایت ها در کل اینترنت است.

با این حال، شما همچنین باید محتوای ویدیویی کوتاهی را برای پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، فیس بوک، اسنپ چت و تیک تاک ایجاد کنید. این می تواند به شما کمک کند به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید، به خصوص اگر با ویدیوهای خود دنبال کننده بسازید.

 

نتیجه :

ویدیویی یکی از بهترین روش‌های بازاریابی است که امروزه می‌توانید از آن استفاده کنید، بنابراین مطمئن شوید که آن را به خوبی انجام می‌دهید. این استراتژی‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا برند خود را مورد توجه افراد جدید قرار دهید و می‌توانید هر چقدر که دوست دارید خلاق باشید.

آموزش های پیشنهادی مدرس نوین

Thanks! Copy your coupon code

first

Minimum order of $25

Get 10% off now!
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد