7 نکته مهم در مورد تبلیغات ری تارگت

تبلیغات ری تارگت

فهرست مقاله

هدف‌گیری مجدد تبلیغات(ری تارگت) به کسب‌وکار شما اجازه می‌دهد تا تبلیغات هدفمند را به کاربرانی که از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند و تبدیلی را انجام نداده‌اند نشان دهد.یعنی مردم را در دیگر سایت ها ردگیری کنیم و با هدف گرفتن دوباره آنها یا ری تارگت کردنشان تبلیغاتی مکمل و مرتبط با آنچه را قبلاً در سایتمان دیده اند پیش رویشان قرار دهیم.

بزرگ ترین مزیتی که در روش ری تارگت کردن(هدف گرفتن دوباره یا به بیان دیگر بازاریابی مجدد )وجود دارد این است که شما برای ردیابی بازدیدکنندگان به داشتن نام ،ایمیل یا حتی شماره تلفن آن ها نیازی ندارید.

موسسه ی بازاریابی “ری تارگتر” تحقیقی مفصل ترتیب داد ،تا بفهمد یک تبلیغ ری تارگتی موثر و کارآمد باید شامل چه خصوصیاتی باشد.این شرکت نتیجه این پژوهش را در مقاله ای به نام  “هفت کار مهمی که قبل از ایجاد تبلیغات ری تارگتی باید به آنها توجهی ویژه داشت”منتشر کرده است.در زیر به این هفت نکته ی مهم اشاره کردم :

۱-از افراط و تفریط بپرهیزید

این که کسی یک تُک پا به سایت شما آمده به این معنی نیست که باید او را با بمباران تبلیغاتی خود خرد و خمیر کنید.در زمان ری تارگت همیشه حد وسط را در نظر بگیرید.

تحقیقات موسسه ی “ری تارگتر” نشان داده که برای هر کاربر اختصاص پانزده تا بیست آگهی در ماه کافی است و به خوبی می تواند علامت تجاری (برند) شما را در ذهن آن ها حک نماید.

 

۲-حتماً در تبلیغات مربوط به ری تارگت کردن از علامت تجاری خود استفاده کنید

حقیقت این است که مردم روی اغلب آگهی هایی که می بینید کلیک نمی کنند.بنابراین،نباید هدف اصلی ری تارکت کردن خود را فقط روی افزایش کلیک ها یا لیدگیری متمرکز نمایید.شما باید طوری با برندتان خود را به مردم معرفی کنید که آنها با خود بگویند:

ما هر طرف که نگاه می کنیم ،همه جا نام این شرکت را می بینیم!

بنابراین ضروری است،در کنار استفاده از مطالب تبلیغاتی مناسب ،حتماً نام و علامت تجاری خود را نیز در آگهی های خود قرار دهید.

 

۳-بازدیدکنندگان را به صورت کامل و با در نظر گرفتن تمامی احتملات ردیابی کنید

در زمان تعقیب بازدیدکنندگان این احتمال را هم در نظر بگیرید که ممکن است آن ها برای ورود به سایت شما به جای این که روی لینک قرارگرفته در آگهی تان کلیک کنند،خودشان آدرس اینترنتی شما را به صورت مستقیم در بالای مرورگرها (URL) تایپ کنند یا نام شما را در گوگل جستجو نمایند.نرم افزارهایی بسیاری وجود دارند که امکاناتی را در اختیارتان قرار می دهند تا بتوانید این دسته از بازدیدکنندگان را هم ردگیری کنید.

 

۴-اگر تعداد افرادی که قصد ری تارگت کردن آن ها را داریم کم هستند ،بهتر است از این کار صرف نظر کنید

هزینه ی ری تارگت به نسبت دیگر ابزارهای تبلیغاتی زیادتر است و بنابراین اگر تعداد افرادی که می خواهید آن ها را دوباره بازاریابی کنید محدود هستند،این گزینه برای شما انتخابی خوب نیست.در ضمن اصلاً با فرض این که شمااز منابع مالی عالی هم برخوردار باشید،ری تارگت کردن تعداد کمی بازدیدکننده تاثیر چندانی روی بالا رفتن ارزش کانورشن شما خواهد گذاشت.بنابریان بهتر است قبل از انجام دادن این کار،ابتدا با تبلیغ در سایت های دیگر و حتی نرم افزارهای موبایل به تعداد مخاطبان خود بیفزایید و سپس به ری تارگت کردن آن ها اقدام کنید.

 

۵-در زمان ری تارگت کردن باید به تمام اصول لیدگیری پایبند باشید

فقط در صورتی ری تارگت کردن شما با موفقیت به انجام می رسد که بتوانید مردم را،پس از این که روی تبلیغتان کلیک کردند،به لید تبدیل کنید.

 

۶-فقط مخاطبانی را دوباره بازاریابی (ری تارگت) کنید که برای خرید از شما آماده اند

مخارج بازاریابی دوباره ی بازدیدکنندگان کم نیست.بنابراین لزومی ندارد این کار را برای صد در صد بازدیدکنندگان انجام دهید.کافی است آن را فقط برای مخاطبانی اجرا کنید که احتمال می دهید از شما خرید خواهند کرد.

 

۷-دست از سر کسانی که از شما خرید کرده اند بردارید

شما نباید کسانی را که از شما خرید کرده اند بازاریابی مجدد کنید.این کار به مرور به نام و اعتبار کسب و کارتان لطمه می زند.

[message_box bg_color=”rgb(245, 245, 245)” text_color=”light”]

[row v_align=”middle” h_align=”center”]

[col span__sm=”12″]

نام کتاب : فوت و فن پولسازی در فضای مجازی

نام نویسنده ؛کریس اسمیت

مترجم:حسین طایفه ایرانی فرد

انتشارات:پندار تابان

[/col]

[/row]

[/message_box]

آموزش های پیشنهادی مدرس نوین

Thanks! Copy your coupon code

first

Minimum order of $25

Get 10% off now!
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد