10 دلیل برای اینکه شما باید یک وبلاگ تجاری در وب سایت خود داشته باشید

دلیل داشتن بلاگ در وب سایت

فهرست مقاله

این روزها تقریباً هر کسب و کاری به نوعی حضور آنلاین دارد، چه یک وب سایت یا یک صفحه رسانه اجتماعی. نمی توان از اینکه چقدر برای شرکت های بزرگ و کوچک به طور یکسان بازاریابی آنلاین ضروری است، فرار کرد. با این حال، همه مشاغل در وب سایت خود وبلاگ ندارند. اگر در حال حاضر یک وبلاگ تجاری ندارید که به طور منظم مطالبی را در آن پست می کنید، باید قویاً به راه اندازی آن فکر کنید.

در زیر 10 دلیل وجود دارد که چرا باید یک وبلاگ تجاری در وب سایت خود راه اندازی کنید:

1- ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید

اگر به طور مداوم محتوا را در وبلاگ خود منتشر کنید، ترافیک وب ارگانیک را از موتورهای جستجو ایجاد خواهید کرد. محتوای با کیفیت بالا که به درستی بهینه سازی شده باشد در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه خوبی خواهد داشت و در نتیجه در معرض دید بازدیدکنندگان بالقوه قرار می گیرد. هرچه بازدیدکنندگان بیشتری بر روی پیوندهای شما کلیک کنند، پست های وبلاگ شما رتبه بهتری خواهند داشت که منجر به ترافیک وب بالقوه بیشتری می شود.

 

2- بهبود سئوی محلی

علاوه بر ترافیک عمومی وب، وبلاگ نویسی یک راه عالی برای بهبود بهینه سازی موتور جستجوی محلی (SEO) است. بسیاری از مردم برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات خاص در منطقه خود به موتورهای جستجو متکی هستند. اگر یک کسب و کار محلی دارید، پست های وبلاگ می توانند به مشتریان کمک کنند تا هنگام جستجوی کلمات کلیدی محلی، شرکت شما را پیدا کنند. با نوشتن پست‌های وبلاگی که بر منطقه‌ای که به آن خدمات می‌دهید تمرکز می‌کنند، به احتمال زیاد مشتریان بالقوه را از منطقه خود جذب خواهید کرد.

 

3- لیدهای خود را پرورش دهید

وبلاگ راهی عالی برای آموزش مخاطبان هدف شما و راهنمایی آنها در سفر خریدار است. می‌توانید از پست‌های وبلاگ برای ارائه اطلاعات کلی در مورد نیازها و مشکلات آنها، ارائه راه‌حل‌های احتمالی برای چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو هستند، و معرفی محصولات و خدمات خود به آنها استفاده کنید. با انتشار محتوایی که به هر مرحله از سفر خریدار می‌پردازد، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیزهایی را که در وب‌سایت خود نیاز دارید تا سرنخ‌های خود را تا جایی که آماده دسترسی به شما هستند، در اختیار دارید.

 

4- اعتبار برند ایجاد کنید

تثبیت نام تجاری خود به عنوان یک مرجع در صنعت شما برای ایجاد شهرت و ایجاد اعتماد در بین مخاطبان بسیار مهم است. اکثر مردم برای تصمیم گیری خرید در مورد یک تجارت به وبلاگ ها و سایر منابع معتبر متکی هستند. با نوشتن منظم محتوای با کیفیت بالا و مرتبط که دانش شما را برجسته می کند – و به مخاطبان شما اطلاع رسانی و آموزش می دهد – اعتبار خود را افزایش خواهید داد. افزایش اعتبار برند شما همچنین به ایجاد اعتماد کمک می کند و تبدیل سرنخ های جدید را آسان تر می کند.

 

5- قرار گرفتن در معرض نام تجاری خود را افزایش دهید

محتوای وبلاگ نه تنها به افزایش قرار گرفتن در معرض دید شما در موتورهای جستجو کمک می کند، بلکه می تواند به سایر خوانندگان و وب سایت ها پیوند داده شده و به اشتراک گذاشته شود. اگر وب سایت دیگری به پست وبلاگ شما لینک دهد، وبلاگ شما را به مخاطبان خود معرفی می کند. علاوه بر این، محتوا می تواند توسط خوانندگان شما در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود و از این طریق در معرض دید بیشتری برای دنبال کنندگان و گروه های دوستان آنها قرار گیرد.

علاوه بر این، وبلاگ شما برای همیشه زنده خواهد ماند، به این معنی که حتی پس از نوشتن آخرین پست وبلاگ، می توانید همچنان توجه و بازدیدکنندگان جدید را به خود جلب کنید. با افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری خود، وبلاگ نویسی می تواند به شما کمک کند تا مشتریان وفادارتری از مشتریان و طرفداران بالقوه ایجاد کنید که همچنان به وبلاگ شما باز می گردند.

 

6-هویت برند خود را تقویت کنید

شما می توانید هویت برند خود را از طریق وبلاگ خود با به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد اینکه شرکت شما چه کسی است، چه چیزی را مطرح می کنید، چه چیزی ارائه می دهید و صنعتی که در آن خدمت می کنید، تقویت کنید. با معرفی محصولات و خدمات خود در ارتباط با نحوه سودمندی آنها برای مردم، می توانید علاقه بیشتری به کسب و کار خود ایجاد کنید.

علاوه بر این، وبلاگ شما به شما فرصتی می دهد تا شخصیت برند خود را تثبیت کنید و ارتباط مخاطبان با شرکت شما و تعامل با شما را در سطح شخصی آسان تر می کند. علاوه بر این، به مشتریان کمک می کند تا شما را از هر یک از رقبای خود در صنعت متمایز کنند.

 

7- مخاطبان هدف خود را درگیر کنید

درگیر کردن مخاطبان برای پرورش آنها و حفظ برند شما در بالای ذهن بسیار مهم است. حفظ یک وبلاگ در وب سایت شما، درگیر نگه داشتن سرنخ ها را بسیار آسان تر می کند. به عنوان مثال، می‌توانید نظرات را در پست‌های وبلاگ خود فعال کنید و به شما این امکان را می‌دهد که مکالمات درباره موضوع مورد نظر را تشویق کنید. بخش‌های نظر راهی عالی برای یادگیری آنچه مخاطبان شما فکر می‌کنند و شناسایی نقاط دردناک آن‌ها هستند – ناگفته نماند که این بخش‌ها راهی عالی برای دریافت بازخورد هستند که می‌توانید برای بهبود وبلاگ و کسب‌وکارتان به طور کلی استفاده کنید.

 

8- تلاش های بازاریابی دیجیتال خود را افزایش دهید

یک وبلاگ تجاری موثر می تواند راه طولانی را در جهت بهبود سایر استراتژی های بازاریابی دیجیتالی که ممکن است اجرا کرده باشید، از جمله بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه های اجتماعی انجام دهد.

• لیست ایمیل خود را بسازید: می توانید از وبلاگ خود برای گرفتن اطلاعات ایمیل از خوانندگان استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید پست‌های وبلاگ خود را با یک فراخوان برای اقدام (CTA) پایان دهید که خوانندگان را تشویق می‌کند تا برای خبرنامه یا سایر پیشنهادات شما (مانند کتاب‌های الکترونیکی) ثبت‌نام کنند. انجام این کار به شما امکان می دهد لیست ایمیل خود را بسازید، که سپس می توانید از آن برای پرورش سرنخ های خود از طریق تلاش های بازاریابی ایمیلی خود استفاده کنید.

• بهبود تعامل با رسانه های اجتماعی: یک وبلاگ همچنین می تواند به بهبود نتایج شما در رسانه های اجتماعی کمک کند. وقتی پست‌های خود را از طریق فیس‌بوک، لینکدین و دیگر پلتفرم‌ها توییت می‌کنید یا به اشتراک می‌گذارید، می‌تواند راه دیگری برای افزایش در معرض دید کسب‌وکار شما باشد. علاوه بر این، اشتراک‌گذاری مداوم محتوای تازه با مخاطبان، آنها را تشویق می‌کند تا بیشتر با شما در رسانه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کنند.

 

9- بهبود تبدیل

با تولید محتوای وبلاگ، این فرصت را دارید که ترافیک وب سایت خود را از موتورهای جستجو افزایش دهید. در نتیجه، شاهد افزایش بازدیدکنندگان و تبدیل هم در وب سایت خود و هم در هر صفحه فرودی که برای تبلیغات یا تولید سرنخ استفاده می کنید، خواهید بود.

علاوه بر این، هرچه محتوای شما کیفیت بالاتری داشته باشد، مخاطبان شما بیشتر به شرکت شما اعتماد خواهند کرد، که تا حد زیادی به افزایش تبدیل شما کمک می کند.

 

10- نتایج بلندمدت بازاریابی دیجیتال

با توسعه یک وبلاگ، می توانید انتظار داشته باشید که نتایج بلندمدتی را در تلاش های بازاریابی دیجیتال خود مشاهده کنید. به عنوان مثال، مزایای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بسیار گسترده است. با ایجاد پیوند از طریق وبلاگ خود، ماندگاری پست های خود و انتشار محتوای جدید وبلاگ به طور منظم، احتمالاً رتبه بندی SEO خود را افزایش می دهید، که به شما در تولید ترافیک ارگانیک در طولانی مدت کمک می کند.

 

امروز یک وبلاگ در وب سایت خود راه اندازی کنید

راه اندازی یک وبلاگ تجاری مزایای بی شماری دارد، از افزایش در معرض دید و اعتبار برند گرفته تا افزایش ترافیک وب و تبدیل. یک وبلاگ در مورد بازاریابی محتوا – و بازاریابی دیجیتال به عنوان یک کل، به همان اندازه ضروری است. اگر کسب و کار شما هنوز وبلاگی در وب سایت خود راه اندازی نکرده است، اکنون زمان انجام آن است.

آموزش های پیشنهادی مدرس نوین

Thanks! Copy your coupon code

first

Minimum order of $25

Get 10% off now!
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد