این ۷ روش برای بازاریابی آنلاین کسب و کار شما ضروری است

روش های حیاتی بازاریابی دیجیتال

فهرست مقاله

بازاریابی آنلاین مدرن یک حوزه بزرگ است که بسیاری از رشته های مختلف را پوشش می دهد. روزهایی که یک نابغه می‌توانست در همه جا متخصص باشد به پایان رسیده است. اما این بدان معنا نیست که بازاریابان آنلاین باید یک تکنیک واحد را انتخاب کنند و به شدت به آن پایبند باشند.

یک کمپین جامع باید تا حد امکان کانال‌های زیادی را در بر بگیرد و دانش اولیه از بسیاری از امکانات، مزیت بزرگی برای یک بازاریاب جاه‌طلب است. در اینجا ۷ زمینه وجود دارد که بازاریابان آنلاین باید به آنها توجه داشته باشند تا به آنها در اجرای یک کمپین کاملاً یکپارچه کمک کند.

1) تبلیغات پولی

خواه از فیس بوک، گوگل یا پلتفرم دیگری استفاده می کنید، تبلیغات پولی پایه اصلی بازاریابی آنلاین است. راه اندازی سریع است و نتایج سریعی را ارائه می دهد که اندازه گیری آن نسبتاً آسان است.

ترافیک زیادی در دسترس است، اما این بدان معناست که رقابت شدید است.

 

2) بازاریابی رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی در حال حاضر بزرگترین محرک ترافیک در وب هستند، اما از تبلیغات پولی موثرتر می باشد. بازاریابی رسانه های اجتماعی شامل ایجاد یک دنبال کننده وفادار از طریق فعالیت های بدون هزینه است. اینها می تواند شامل ایجاد محتوای عالی برای مخاطبان هدف می باشد

در هر صورت، با جذب مخاطبان و تبدیل مخاطبان به وفادار میتوانید کسب درآمد کنید.

 

3) بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

ترافیک ارگانیک هنوز فرصت های عالی برای سود و نام تجاری ارائه می دهد.

در کل تعریفی که میتوان برای سئو داشت این است که : کارهایی روی سایت و یا خارج سایت انجام دهیم که یک صفحه از سایتمان در نتایج گوگل قراربگیرد.

 

4) سئوی محلی

نیازی نیست که SEO مخاطبان م بین المللی را هدف قرار دهد. سئو محلی یک راه مقرون به صرفه برای انجام برندسازی و فروش محصولات و خدمتان به یک موقعیت جغرافیای خاص می باشد.

 

5) بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا که پیش از این به عنوان زیرمجموعه ای از سئو در نظر گرفته می شد، به بلوغ زیادی رسیده است و اکنون با بسیاری از رشته ها در ارتباط است. منبع ترافیک اولیه شما هرچه که باشد، ایجاد و استقرار محتوای با کیفیت می تواند یک پایگاه کاربر وفادار و متعهد ایجاد کند تا در طول زمان از آن استفاده کنید.

 

6) بازاریابی ویدئویی

و یکی از اشکال مهم محتوا، ویدئو است. تخمین زده می شود که 75 درصد از کل پهنای باند وب با تصاویر متحرک اشغال می شود، و همه بازاریابان باید امکاناتی را که این واقعیت ارائه می دهد تشخیص دهند.

و برای شروع نیازی به بودجه هالیوودی ندارد. فناوری مصرف کننده معمولی به این معنی است که موانع مالی برای ورود تقریباً وجود ندارند.

 

7) بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ تقریباً به اندازه اینترنت وجود داشته است، و اگرچه ممکن است زرق و برق و زرق و برق رسانه های اجتماعی را نداشته باشد، اما همچنان یک اسباب کار قابل اعتماد است. منابع کافی را برای ایجاد یک لیست با ثبات و هدفمند اختصاص دهید، و می توانید ترافیک سودآوری را تقریباً بر حسب تقاضا ایجاد کنید.

 

 

 

آموزش های پیشنهادی مدرس نوین

Thanks! Copy your coupon code

first

Minimum order of $25

Get 10% off now!
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد